Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Knork Титаниум Обложена Нерѓосувачки Челик Лажичка, 4 Парче Сет, Мат Црна

Knork Титаниум Обложена Нерѓосувачки Челик Лажичка, 4 Парче Сет, Мат Црна

DEN 844.80
 

Достапно за нарачка
Залиха

Се во потрага по помали лажица придружник на Knork црна мат место на поставување?.Тоа е секогаш голема да имаат дополнителни Knork Лажички околу житарици и десерт.Оваа група ги вклучува 4 лажички.Оваа модерна flatware беше дизајниран со удобност, стил и стабилност во умот.Секое парче карактеристики атрибути уникатен KNORK вклучувајќи мазна матични fingertip платформи, ергономски облик и потешки, избалансиран дизајн кој нема да се наведнуваат.Нерѓосувачки челик со титаниум алуминиумски слој, на обложени техника е PVD и е машина за миење садови безбедно и отпорен на гребење.Лажичка : 6.75".Се во потрага по помали лажица придружник на Knork црна мат место на поставување?Тоа е секогаш голема да имаат дополнителни Knork Лажички околу житарици и десерт.Оваа група ги вклучува 4 лажички.Оваа модерна flatware беше дизајниран со удобност, стил и стабилност во умот.Секое парче карактеристики атрибути уникатен KNORK вклучувајќи мазна матични fingertip платформи, ергономски облик и потешки, избалансиран дизајн кој нема да се наведнуваат.Нерѓосувачки челик со титаниум алуминиумски слој, на обложени техника е PVD и е машина за миење садови безбедно и отпорен на гребење.Лажичка : 6.75".

Спецификација

Избор на клиент