Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
100 ја Поставува 9MM Пиштол Метал Шила и Studs Метал Куршум Конус Шила Завртки Назад Кожа Занает Брза Занитвам Завртки Панк Studs и Шила за Облека, Чевли Кожени Ремени Торба

100 ја Поставува 9MM Пиштол Метал Шила и Studs Метал Куршум Конус Шила Завртки Назад Кожа Занает Брза Занитвам Завртки

DEN 215.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

➤ Широк Спектар на употреба Неверојатна Идеја за Декорирање на Вашите Чанти, Чевли, Ремени, Јакна, Куче Јака, Облека, Облека и повеќе кожа занает DIY одлуки. ➤ Лесно да ги Користат Овие се Прилично Остар и Ќе Ги Сакам!Само Треба Удар Дупка и Завртки на.Тие Дефинитивно Ќе Изгледаат Кул со Твоите DIY Проект. ➤ Ве молиме Имајте во предвид ❤ Поради осветлување и прикажување, вистинската боја ќе биде малку поинаков од сликата. ➤ Лесен за Употреба Овие се Прилично Остар и Ќе Ги Сакам!Само Треба Удар Дупка и Завртки на. ❤100 ја Поставува 9 MM Пиштол Метал Шила и Studs Метал Куршум Конус Шила Завртки Назад Кожа Занает Брза Занитвам Завртки Панк Studs и Шила за Облека, Чевли Кожени Ремени Торба Додатоци 11/32 Инчен ➤ Издржлив Материјал Цинк Легура Шила со Железни Навртки,Секој Скок е се Изедначи со Казна Заврши, и без Кастинг Линии,парична Казна Изработка и Издржливи. ➤ Големина и Боја Скок Висина : 9mm = 11/32",Скок База Дијаметар : 7mm = 9/32" ❤ Боја : Пиштол Метал. ➤ Големина Скок Висина : 9mm = 11/32",Скок База Дијаметар : 7mm = 9/32" ➤ Боја Пиштол Метал ➤ Пакет Содржи 100 ја Поставува Пиштол Метал Конус Шила Studs со Завртки, Доаѓа со Бела Zip Торба.Тие Дефинитивно Ќе Изгледаат Кул со Твоите DIY Проект.➤ Издржливи Материјали Цинк Легура Шила со Железни Навртки,Секој Скок е се Изедначи со Казна Заврши, и без Кастинг Линии,парична Казна Изработка и Издржливи. ➤ Пакет Содржи 100 се Поставува Пиштол Метал Конус Шила Studs со Завртки ❤ Доаѓаат со Бела Zip Торба.Прекрасен Производи Кои не Може да се водат за Исчезнати.

Спецификација

Избор на клиент