Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
MISNINE Овална Ткаени Seagrass Леб Кошница за што Служи,Плетен Кошница ,Леб Потопол и Леб Служат Кошница за Домашна Sourdough Леб или Ролни (Brown, Сет од 3)

MISNINE Овална Ткаени Seagrass Леб Кошница за што Служи,Плетен Кошница ,Леб Потопол и Леб Служат Кошница за Домашна Sourdough

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Ве молиме имајте во предвид дека БОЈАТА на seagrass кошница варира од сезона до сезона.Висок квалитет, нежен рачно изработени природни ткаени SEAGRASS кошница, уметнички и занаетчиски.НАЈДОБРА УСЛУГА на КЛИЕНТИТЕ : Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни со вашиот купување - ако крши, ако тоа е оштетен во превозот, или дури и ако се смени твојот ум - едноставно да ги споделите со нас и ние ќе ги или замена или рефундирање на вашите пари, вашите избор!.Ве молиме имајте предвид дека кошница е насликани и изработени од лепило.Ве молиме имајте предвид дека кошница е насликани и изработени од лепило.Рачно изработени од Natual Seagrass +Metal High квалитет, нежен рачно изработени природни ткаени SEAGRASS кошница, уметнички и занаетчиски.

Спецификација

Избор на клиент