Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
JYDQM Метал Farmhouse Ѕид Оркестарот Складирање Организатор Полица Бања, Перална, Кујна - Ѕид

JYDQM Метал Farmhouse Ѕид Оркестарот Складирање Организатор Полица Бања, Перална, Кујна - Ѕид

DEN 8077.20
 

Достапно за нарачка
Залиха

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Материјал : Бакар (заштита на животната средина, здравјето, водоотпорен, рѓа, отпорност на корозија).Карактеристики : Мулти-слој electroplating, светла како огледало, никогаш не рѓа, мазен и лесен за чистење, потрошувачка дупка, вентилација.Применливи предмети : toiletries, козметика; Применливи места : бања, wc, кујна, балкон.Инсталација метод : 6mm дупчење инсталација (комплетен прибор).Носивоста (за) : 20 КГ.Материјал : Copper Color : Silver Style : едноставен и modern Quantity : 1 Number на нивоа : 1 tier Bearing капацитет (за) : 20 KGInstallation метод : 6mm дупчење installation Surface технологија : бранеа од нерѓосувачки steel Dimensions (должина x ширина x висина) : 22x10x2.2cm, 35.2x10.2x2.2cm (види големината на табелата за детали)Лесно да се соберат со лесно да се следат настава и сите потребни хардверски предвидени, цврсти и издржливи.

Спецификација

Избор на клиент