Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
HIKARI 2020, H7 LED Светилки, 150% Осветленост, Екстра Ноќ Видливост, ВРВОТ XHP50.2 Чипови, Халоген Замена 6000K Кул Бело, Foglight

HIKARI 2020, H7 LED Светилки, 150% Осветленост, Екстра Ноќ Видливост, ВРВОТ XHP50.2 Чипови, Халоген Замена 6000K Кул

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

HIKARI 2020 "Најдобри Ноќ Видливост" LED светилки.Одговара : H7 led светилки.ТОП XHP50.2 LED Чипови. +100% екстра Ноќ Возење Визија; Неверојатна сигурност и стабилност.Единствен Зрак Шема, Патентиран Дизајн.Нема темни дамки или сенките, прилагодени за сите средина, како и снежните ден, магла ден, врнежлив ден, магла времето.Некои возила се направи нешто многу уникатна и не се стандардизирани од страна на други возила кои користат H7. Таквите како Kia, Mazda, "ФОЛКСВАГЕН", Мерцедес, Замина, Hyundai итн.Овие возила може да бара дополнителни h7 адаптери.E.г. ( Пребарување "h7 адаптер за 2012 Киа на ").Што добивате : Пакет од 2 led светилки , еден прирачник за корисникот, над 50000 часа живот, IP67 водоотпорен, 7-24 HIKARI поддршка.

Спецификација

Избор на клиент