Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Кри Осветлување, TRDL4-0784000FH50-12DE26-1-11004S-Г, 4 инчен LED Retrofit вградна светилка 75W Противвредност, 790 lumens, Dimmable, Кул Бело 4000K, 50,000 час оценет живот | 4-Pack,

Кри Осветлување, TRDL4-0784000FH50-12DE26-1-11004S-Г, 4 инчен LED Retrofit вградна светилка 75W Противвредност, 790 lumens,

DEN 1044.96
 

Достапно за нарачка
Залиха

Се вклопува 4 инчен вдлабнати канти - Висока Осветленост Retrofit вградна светилка.Исклучителни светлина квалитет - 90+ Висок CRI светлина го прави бои се појави жив, богати и природни.Долг живот - 45+ година оценет живот (трае над 50, 000 часа).Dimmable.Погоден за влажни локации.Кри 50 Вати замена R20 LED светилки се идеални за 4 инчен вдлабнати лименки или песна осветлување.Конструиран да работи подобро и да трае долго, тие функција убава светло што дава исклучителен квалитет во боја за да се направи на бои во вашиот дом се појави жив, богати и природни.Дизајниран да трае повеќе од 22 години (25, 000 часа оценет живот), тие се dimmable и поддржан од страна на грижете се-слободен 100% учинок задоволство .Бидејќи кога некоја сијалица е дизајниран да биде во вашиот дом за неколку децении, подобро светло е достоен за тоа.

Спецификација

Избор на клиент