Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
JUSTWEIXING Површината Плоштадот Dimmable КОЧАН LED вградна светилка 7W 12W 20W 30W LED Таванот на Вниманието AC85~265V ВОДЕНА Површина Светлина Затворен Осветлување (Тело Боја : Црна, Го

JUSTWEIXING Површината Плоштадот Dimmable КОЧАН LED вградна светилка 7W 12W 20W 30W LED Таванот на Вниманието AC85~265V

DEN 621.60
 

Достапно за нарачка
Залиха

Главно се користи за декорација цели, убаво дизајниран и модерен.Може да се користи за затворен осветлување, продавници, трговски центри, кафе-барови, ресторани, спални соби, дневни соби, салони, хотели, влезовите, ходници, ходниците, клубови и сл.Влезен напон : AC85-265 V/110 V/220 V 50/60 Hz.Wattage : 7 W/12 W/20 W/30 W.Dimmable : Yes.Боја рендерирање индекс : >Ra90. Влезен напон : AC85-265 V/110 V/220 V 50/60 Hz Wattage : 7 W/12 W/20 W/30 WDimmable : Yes Color рендерирање индекс : >Ra90 Beam агол : 35°LED чип : КОЧАН LED чип (Epistar)Светлосен флукс : 95~110 LM/WTemperature : -25 до 45°Боја температура : топло бела : (2700 K-3000 K); природен бела : (4000 K-4200 K); кул бело : (6000 K-6500 K)Живот : 50000~80000 hours Material : Алуминиум+PCbenefit Compared со флуоресцентни светилки/халоген светилки/блескаво светилки, заштеда на енергија е 45-70%, и животниот век е подолг : >80000 H.Високо-моќ вграден LED драјвер, увезени LED чип, високо-квалитетни AL, добри топлина дисипација, слаба светлина распаѓање.

Спецификација

Избор на клиент