Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
(6 Парчиња) МОБ Гроздобер ПРЕДВОДЕНА од 60 вати Еквивалент Dimmable Јасно Чаша Топло Свеќа Светлина ST19 Гроздобер LED Сијалица

(6 Парчиња) МОБ Гроздобер ПРЕДВОДЕНА од 60 вати Еквивалент Dimmable Јасно Чаша Топло Свеќа Светлина ST19 Гроздобер LED

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

случај на 6 LED светилки.Гроздобер Стил ST19, средни база.Чисто Стакло.Dimmable.Топло свеќи 2200 Kelvin температура на бојата; 560 lumens.МОБ 33559case на 6 LED гроздобер bulb60 вати еквивалент со користење само 6 watts2200 K Боја Tempwarm свеќа light560 Lumens Medium Base Vintage ST19 Shape6 LED bulbs Clear Glass Dimmable GE Гроздобер Стил на 60-Вати Замена Јасно Заврши ST19 LED светилки се комбинираат ретро изгледот на античкиот блескаво светилки со предностите на LED.Топла свеќи сјај и исконски облик се рекреираат на гроздобер сијалица.Овие декоративни светилки се одлични за често користените тела—GE Гроздобер Стил LED светилки се оценети да трае 13 години врз основа на 3 часа дневно користење и зачувување 89 долари за трошоците за енергија во текот на сијалицата животот наспроти 60-Вати гроздобер блескаво сијалица.Тие функција инстант полна осветленост и се слободни од Меркур за лесно отстранување на отпадот.Употреба на Гроздобер Lumiled-стил ST19 сијалица со среден база во dimmable pendant светла, лустери и декоративни тела, вклучувајќи влажни локации.

Спецификација

Избор на клиент