Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
На Beadery Пластични лепило листови, 7, Јасно

На Beadery Пластични лепило листови, 7, Јасно

DEN 119.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Мозаик проекти направени лесно.Пакет Висина на Производот : 0.25".Пакет Должина на производот : 11.0".Пакет Ширина на Производот : 7.0".Само лепило поддршка прави изработката уредни и лесно.Едноставно место и се држи случајно или со шеми вклучени.Намалувања лесно со ножици. 4 листови од 7" крстови.

Спецификација

Избор на клиент