Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
На Beadery Пластични лепило листови, 5, Јасно

На Beadery Пластични лепило листови, 5, Јасно

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Мозаик проекти направени лесно.Само лепило поддршка прави изработката уредни и лесно.Едноставно место и се држи случајно или со шеми вклучени.Намалувања лесно со ножици.Пред се сече во форма на вратата закачалка и фантастичен момент.

Спецификација

Избор на клиент