Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
USB Вентилатор Лични Преносни Фан Рачни Вентилаторот за Ладење Батерија 500mah Батерија Управувана Преносни 2 Брзини 30ml Misting Спреј

USB Вентилатор Лични Преносни Фан Рачни Вентилаторот за Ладење Батерија 500mah Батерија Управувана Преносни 2 Брзини 30ml

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Резервоарот за вода капацитет : Овлажнител фан има 30 ml вода резервоарот, кој може да трае 5 минути во atomization режим.Ниско ниво на бучава : Преносни фан е направен на напредни мотор, кој може да произведе силна, стабилна и тивок ветар.Преносни : Рачни фан е мал во големина и лесен во тежина.Тоа може да се закачи на врат или рака и се врши со вас.Широк спектар на употреба : Фан вода спреј лесно може да се вршат активности на отворено, како што се одење, кампување, риболов, пешачењето, учество во концерти, спорт, итн. 2 Во 1 дизајн : Мини фан е рачен фан и лице steamer да се задржи на кожата свежа или ладно.

Спецификација

Избор на клиент