Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Spanner Безбедност Рамна Глава Лист Метални Навртки #10 x 3/4 Количина 1000

Spanner Безбедност Рамна Глава Лист Метални Навртки 10 x 3/4 Количина 1000

DEN 19902.96
 

Достапно за нарачка
Залиха

Spanner Безбедност Рамна Глава Лист Метални Навртки #4. Се користи за метал на метал или метален да пластика/дрво/композитни апликации.Исто така познат како змиско око завртки.Најчесто се користи во : Gutters, јавни тоалети, автомобили, бродови. 18-8 Нерѓосувачки челик отпорен на корозија, трајни, и добро прилагодени за слатководни средини.Countersunk flat head да се кандидира рамна со инсталацијата на површината. 18-8 Нерѓосувачки челик spanner рамна глава лист метални навртки се отпорни на корозија и ' рѓа отпорни.Погодни за свежа вода, влага средини.Тоалетот Партер.Училишта.Автомобили.Чамци.Лифтови.Регистарски Таблички.

Спецификација

Избор на клиент