Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Cat6 RJ45 Мрежа LAN Кабел Етернет Кабел Компјутер UTP Печ Кабелот за Рутер 5m 10m 15 милиони 20 милиони 25m 30m

Cat6 RJ45 Мрежа LAN Кабел Етернет Кабел Компјутер UTP Печ Кабелот за Рутер 5m 10m 15 милиони 20 милиони 25m 30m

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Cat6 RJ45 Мрежа LAN Кабел Етернет Кабел Компјутер UTP Печ Кабелот за Рутер 5m 10m 15 милиони 20 милиони 25m 30m.Боја/Модел : 20М.Бренд Име : КИП Број на Модел : X-002 Сертификација : CE Потекло : CN(Потекло) Кабел Тип : cat6 Пакет : Yes.

Спецификација

Избор на клиент