Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Харли-Дејвидсон Мажите H-D Черепот Значка Кратко Sleeve Т-Маица Црна. 30298293

Харли-Дејвидсон Мажите H-D Черепот Значка Кратко Sleeve Т-Маица Црна. 30298293

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

100% Памук.Направен од чист памук.Карактеристики голем Бар и Штит логото на грбот.Карактеристики кратки ракави.Карактеристики екипажот вратот.Ве молиме Имајте во предвид : Автентични, високо-qualty, и правилно големина на Харли-Дејвидсон Облека е достапна само од Харли-Дејвидсон дилери.Ве молиме бидете внимателни забелешка на Продавачот и Производот.Харли-Дејвидсон черепот значка т-маица.Предната страна се одликува со стегнати, но супер страшни голем череп графички на предната страна.Назад карактеристики голем Висконсин Харли-Дејвидсон Бар & Shield лого.Основни одговара црна маица.Супер меки направен од 100% памук.

Спецификација

Избор на клиент