Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
adidas Мажите Токио Tee

adidas Мажите Токио Tee

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

60% Viscose, 33% Полиестер, 7% Elastane.Редовно се вклопуваат.Crewneck.Мека, еластичен се чувствуваат.За ТКО собирање, ние dial назад во деновите кога боксери обучени во тешка категорија памук.Мека на допир, ова adidas т-маица изгледа и се чувствува како на секојдневна tee.Но, тоа има дискретна технички карактеристики за да бидете удобно преку било тренингот.

Спецификација

Избор на клиент