Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Теорија на Мажите Прецизни Лукс Маица

Теорија на Мажите Прецизни Лукс Маица

DEN 1236.72
 

Достапно за нарачка
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Увезени.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Шел : 100% памук.Ткаенини : Лесни џерси.Измијте ладно.Екипажот деколте и кратки ракави.Должина : 28in / 71cm.Прецизна tee е дизајниран со екипажот деколте и граница трим детали.Нудат во нашите парична казна mercerized памук, со благ сјај, овој свиленкаста, мазна памук е основа на нашиот најголем рафинирани tees.

Спецификација

Избор на клиент