Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Теорија на Мажите Прецизни Лукс Маица

Теорија на Мажите Прецизни Лукс Маица

DEN 1236.72
 

Достапно за нарачка
Залиха

100% Памук.Увезени.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Шел : 100% памук.Ткаенини : Лесни џерси.Измијте ладно.Екипажот деколте и кратки ракави.Должина : 28in / 71cm.Прецизна tee е дизајниран со екипажот деколте и граница трим детали.Нудат во нашите парична казна mercerized памук, со благ сјај, овој свиленкаста, мазна памук е основа на нашиот најголем рафинирани tees.

Спецификација

Избор на клиент