Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Хемиски Инженер Пиво Периодично Инженеринг Подароци T-Shirt

Хемиски Инженер Пиво Периодично Инженеринг Подароци T-Shirt

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Оваа Хемиски Инженер Смешно Инженерство и Дизајн со цитат Пиво Периодично е совршен подарок за роденден, Мајки, Татковци Ден за хемиски инженеринг термодинамиката студенти, професори, наставници, во обука дизајнирање на процесот на производство, материјали.Носат нашите смешни Хемиски Инженеринг подароци со твоите хемиски инженеринг книги, налепници, чаши.Голема годишнина, матура, пензионирање подарок идеи за мајка, татко, сестра, брат, тетка, чичко, дедо, дедо, пријател.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.

Спецификација

Избор на клиент