Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Изида Жените EZ Tee

Изида Жените EZ Tee

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 69% Бамбус Viscose / 31% Reprieve Полиестер.Увезени.Облик Одговара.Ние знаеме ќе потрошите многу време надвор, како што го правиме.На ИЗИДА со потребите на жените линија на врвот, кој го штити нејзината кожа и изглед.EZ Tee има вградена заштита од сонце (UPF 30+) и вграден навремено-заштита премногу.Шепотот-светло ткаенина може да ги задржи сонцето штета, но тоа секогаш се повикуваат кул бриз во.

Спецификација

Избор на клиент