Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
AirFly Сопствени Направени Рак Примки

AirFly Сопствени Направени Рак Примки

DEN 1509.60
 

Достапно за нарачка
Залиха

Сопствени направени во Сан Франциско.Дизајниран за Dungeness, Сина рак, Црвена рак, Рок рак.Совршен за на плажа, пјер, докови и брод. 4"x2"x1" мамка кафез. 6 * 14 во сина примки, 0.065 во кол.Вкупно ~7 оз, 2 мл тежина, 2 мл кафез, 3 oz мамка.Пилешко.Лигњи.Скуша. 1 мл винил обложени тежина, олово-слободни.На тегови дизајниран да седат кафез во правилна позиција подводни. 16 мерач Винил Обложен челик жица мамка кафез. 4"x2"x1" Димензии.Совршен за да се фати Dungeness, Сина Рак, Рок & Црвени Ракови.

Спецификација

Избор на клиент