Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Фредерик 5' Mantel Полица - Топола, Недовршени

Фредерик 5' Mantel Полица - Топола, Недовршени

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Недовршениот бојата-класификација тврдо mantel полица.Подготвени за вашиот прилагодување; боја за да одговара на вашиот décor. 60-инчен должина, што се мери во склопот на врвот на mantel полица.Tapers до дното должина на 53-1/2 инчи.Лесно D-I-Y инсталација; Монтажа блок и детални чекор-по-чекор инструкции се вклучени.САД Направени; Рака-изградена во Пенсилванија користење на Северна Америка hardwoods; НЕМА МЕДИЈАПАН.Монтажа на хардвер не се вклучени.Боја : Недовршени Тврдо | Големина : 60-инчи.

Спецификација

Избор на клиент