Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
PRAIA Meiyya Индустриска Машина за Шиење Додаток Машина за Шиење Лого, Машина за Шиење Алатка, за 8810 Машина за Шиење 9920 Машина за Шиење

PRAIA Meiyya Индустриска Машина за Шиење Додаток Машина за Шиење Лого, Машина за Шиење Алатка, за 8810 Машина за Шиење

DEN 177.36
 

Достапно за нарачка
Залиха

Направени од високо квалитетни материјали, трајни и солиден.Компактни димензии и мала тежина за лесен за складирање и за носење.Едноставен за инсталација и лесен за користење,го спасува напор и време.направени од силна железо легури, трајни, не е лесно да се наведнувам, и ' рѓа, погодни за долготрајна употреба.Стабилни перформанси, совршена замена за стариот или оштетена една.Спецификација : Предмет Тип : Игли Валчести Имајќи Материјал : Метал Тип : 061014 Должина : 2,2 см / 0.87 во Надворешниот Дијаметар : 1.4 cm / 0.55 во Дупка со Дијаметар : 1cm / 0.39 во Одговара за 8810 8820 9910 9920 Ролери Машина за Шиење Пакет Листа : 1 x Имајќи.

Спецификација

Избор на клиент