Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
IETONE 21 Компјутери за Еднократна употреба Маскара Четки Цевки Поставени, Дијамант Празни Маскара Стапче Цевка, Кристално Lash Eyelash Четка Веѓа Апликатори Шминка Алатка,

IETONE 21 Компјутери за Еднократна употреба Маскара Четки Цевки Поставени, Дијамант Празни Маскара Стапче Цевка, Кристално

DEN 383.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

ЧИСТА 7 различни бои се предвидени, 3 за секоја боја, за да се задоволат потребите на различните групи на луѓе.ПРАКТИЧНА ОКО ШМИНКА АЛАТКИ : Избрани бои lash цевки и четки може да се замени за долго време се користи; При замена на четка, само повлечете го четка надвор од капакот.Секој прачки има прилагодливи мека четка главата што може да биде свиткана да било агли за да одговара на вашите очи е форма.Eyelash Четка со Ударна Цевка Спецификација : Материјал : се Справи со : Пластични & Влакната : Најлон Боја : Бела & Розова & Зелено и Црвено & Blue & Пурпурна & Black Големина : 11.3 x 1.2 см / 4.4 x 0.47 инчен Пакет Содржина : 21 x Eyelash Четка со Ударна Цевка Карактеристики : Мал во големина, погодно да се справи, и лесно да се носат на патување и бизнис патувања.Обезбеди 7 различни бои за да изберете од, секоја боја има 3 за да се задоволат потребите на различни луѓе.На eyelash четка е stably залепи за цевката се покрие, не е лесно да се изгубат или да се изгуби, и четка можат да се применат за долго време.На eyelash маскара стапче цевка е во проѕирна пластична цевка, кои ефикасно ја спречува четка главата од поврзеш со прашина.Можете исто така да користите маскара четка како веѓа четка, eyelash екстензии четка и други алатки за да ви помогне да заврши шминка.

Спецификација

Избор на клиент