Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
MarryLee Црна Lash Маскара За Жените Природни 3D Влакна Водоотпорен Долготрајни Задебелување Издолжување Кревање Виткање Маскара Со Мека Четка (Б 10 ml)

MarryLee Црна Lash Маскара За Жените Природни 3D Влакна Водоотпорен Долготрајни Задебелување Издолжување Кревање Виткање

DEN 0.24
 

Достапно за нарачка
Залиха

Само сладострасна на јачината на звукот и интензивна должина.Додадете состојки на убавината решение да се задржи трепките влажна и енергични. ❀❀❀ КАРАКТЕРИСТИКИ : Мазна и нежна текстура, без caking, нема цутење, понудата проштална да летаат око.Постојат дванаесет различни бои на маскара за да изберете од, што ќе ви овозможи да се создаде живописни око шминка. ❀❀❀ VOLUMIZING & ИЗДОЛЖУВАЊЕ на МАСКАРА : Ова volumizing и издолжување на маскара обезбедува целосна lash дополнителните дека е feathery мека, без flaking, не smudging, и не clumping.Тоа може да се користи секој ден.❀❀❀ ШАРЕНИ МАСКАРА : Направи вашите очи повеќе убава и шармантна.Спирала четка главата издолжување на маскара користи најубавите традиционалната црна боја, тоа ви дава чекор.Суштината на маскара четка дебел и долг навивам, маскара водоотпорен дури и пенетрација не се акумулира, умно дизајниран опрема четка главата, дебели опрема четка главата, точни чешла неуредна eyelashes2, водоотпорен ефект : маскара четка со совршен водоотпорен ефект, водоотпорен и sweatproof, не е лесно да се повредат шминка, не е лесно да се менуваат бојата, не е лесно да дупка со, густа и кадрава четка форма, густа и кадрава за зголемување на очите, јасно маскара прави да изгледа повеќе beautiful3, топла вода за да се отстранат шминка : по користење на стигнале маскара, трепките се долги и дебели и трае до 12 часа.Тоа е три-димензионални, долго и долго-траен.Црната боја на маскара ќе не боли вашата кожа и се грижи за вашите очи, што ги прави сјај и создавање на убав изглед. ❀❀❀ ТРАЕ во текот на целиот ДЕН : оди за вашиот ден за слободни од flaking & исчезнува!Оваа маскара не шушка, бледнеат, или носат, што го прави совршен сите-ден, longlasting маскара.На маскара не само што се заштитува вашиот трепките, но исто така ги прави да изгледа попривлечно. Црна ефект.

Спецификација

Избор на клиент