Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Cashel Крстоносец Коњ Летаат Маска со Уши за Добротворна организација, Портокал, Warmblood

Cashel Крстоносец Коњ Летаат Маска со Уши за Добротворна организација, Портокал, Warmblood

DEN 767.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Големина : Warmblood Стил : Со Портокал Уши.Номинална #1 за удобност и одговара. 70% UV заштита.Мека, трајни, breatheable мрежа капа за дополнителна удобност.Патентирана перчем дупка држи коса од вашиот коњ очите.Дел од приходот од сите портокал-исечените летаат маски ќе бидат донирани за Доброто на Животните Спасување.Со Ушите.Номинална #1 за удобност и одговара. 70% UV заштита.Мека, трајни, breatheable мрежа капа за дополнителна удобност.Патентирана перчем дупка држи коса од вашиот коњи очи.

Спецификација

Избор на клиент