Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
#htmlcaption1

Мат Димензии : 180 Cm Долги, 61 См Широк.Материјал : Кристал Кадифени Ткаенини, Дното Неплетени Ткаенини Точк

Производ големина : 183 CM × 80СМ / производ дебелина : 6mm, 8mm.Јога мат има добра потпора и против пролизгувањ�

【ЕкоПријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густин

Големина : 72inx24inx6mm, дебели јога мат со одличен лизга отпорни предност за да се спречи повреди.Материјал :

Покрај тоа што можат да се одморат по вежбање 【Машина Перат】рампа се перат, може лесно да се чисти со ма

МАТЕРИЈАЛ : Нашата upgrad вежба мат направени од премиум велур и гумен ѓон.Нетоксични и безопасни, ги собер�

Тоа мора да биде совршен за патување мат сет за секого.Апсолутно не се токсични изработени од Екосвесни

Мат Димензии : 72 инчи долго, 24 инчи широка и 0.Pefectly одговара за вашиот жешка јога, пилатес, семејство пикни

❤ САМО НАЈДОБРИТЕ МАТЕРИЈАЛИ : Нашата јога мат е направен од неверојатни, нетоксични, не ПВЦ, сите приро�

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H) /

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

【Големина и тежина】 : 183cm(L) x 61cm(W) x 0.6 cm(H) x 1.05 kg / 183cm(L) x 80см(W) x 0,8 cm(H) x 1.7 kg; поголем големина јога душеци се п

Фантастични еколошки Јога Мат!Мека текстура површина, Голема удобност, овозможува амортизирање за ваше

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

【Мат Димензии】72 инчи долго, 24 инчи широка и 0.Екстра дебели и мека, овој мат овозможува удобно јога прак�

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

【Екопријателски Јога Мат】На микрофибер на горниот подлога и природна гума на грбот направи салата мат

04 Инчи Дебела (2.04 Инчи Дебела (2.Мека површина која е кожатапријателски, привлекува потење пропустливост

[Предности] : јога мат, во споредба со обичните јога душеци, украсени јога мат има потенки дебелина(Дебел�

ЕКСТРА ДЕБЕЛИ ЈОГА МАТ : Две дебелини (за 0,6 и 0.8 cm), изберете го вашиот омилен тренингот мат.Не се лизга на

Лесно да се Свитка & Носат ГОЛЕМИНА : 72"L x 24"W x 1.5 mm" Дебела.Сите Намена и Употреба Тоа е совршено погодна за

6 cm) Материјал : Нов материјал на TPE единствено еднострана Прилагодено Печатење Пакетот Вклучува : 1 × Јог�

Лесни Јога Мат Е Внимателен Подарок За Себе, Вашите Пријатели Или Вашиот Љубовник Кои Сакаат Да Имаат Же

одлична влечење и контрола врз било која површина.Тежина : 2.ВЕЛУР ТКАЕНИНИ : Карактеристики одлична про�

【ПОДОЛГО & ПОШИРОКАТА】 : Должина 72 инчи / 183cm, Ширина 26 инчи / 66cm, Дебелина 5mm, Тежина 6.4 кг / 2.9 кг.SNΛKUGΛ јог

Вежбање со ултрамеки велур материјал Јога Душеци за Подобри Перформанси!Силна и Durable This јога мат мерки 71

Мат Димензии : 180 Cm Долги, 61 См Широк.Материјал : Кристал Кадифени Ткаенини, Дното Неплетени Ткаенини Точк

Мат Димензии : 180 Cm Долги, 61 См Широк.Материјал : Кристал Кадифени Ткаенини, Дното Неплетени Ткаенини Точк

6 см дебелина, доаѓа во различни бои.6 см дебелина, Со голема мека заврши.Мат Димензии : 72 инчи долго, 24 инч�

Ние препорачуваме спарување со еден од нашите перформанси крпи за зголемување на притисокот во испотен

Идеален за вашиот жешка јога, пилатес, bikram, ashtanga, семејство пикник, и децата да играат душеци.Ќе се чувств

Не ЕВА, без ПВЦ, не токсичност, нема штетни хемикалии.Покрај тоа што можат да се одморат по вежбање.TPE мат�

【ЕкоПријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густин

Содржина : јогаопрема вклучува светлина и поддршка седи мат на 28 x 28 инчи (Wx Dx H) и зенперница на 14 x 14 x 8 инч�

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

Поради бојата на екранот, бојата на моделот што секој гледа може да има некои отстапувања, што е предмет

Снабдување со најдобра услуга за вас!.Добро, што чекаш?Одберете дизајни кои се поднесе жалба до вас и кли

Задоволство е и поткрепени со САД техничка поддршка.Цел вашиот Вежба Јога Мат денес.Право вежба мат ви п

Црна Сирена Печати Јога Мат Е Одлична За Сите Видови На Фитнес И Вежбање Рутини, Вклучувајќи Јога, Пилат�

71" долго 24" широк обезбедува удобност за луѓето од сите форми и големини 1 / 2" Ултра дебели мат со Pro Source Уд�