Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Диносаурус Цртан Филм Шема Удобност Унисекс Јога Мат За Јога,Вежби,Пилатес,Спортски & Отворено

Диносаурус Цртан Филм Шема Удобност Унисекс Јога Мат За Јога,Вежби,Пилатес,Спортски & Отворено

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Мат Димензии : 180 Cm Долги, 61 См Широк.Материјал : Кристал Кадифени Ткаенини, Дното Не-плетени Ткаенини Точка Пластика.Издржливи И Солза-отпорни Тренингот Душеци Се Изградени Без Токсични Phthalates, Латекс Или Тешки Метали.Одличен За Секој Тренингот Таа Треба МАТ, Јога, Пилатес, Гимнастика, исто Така, Одлично За Кампување Или Само Релаксирачки И Штавење од Страна На Плажа.Artsy Дизајн За Да Додадете Среќен Елемент, Мотивација И Ентузијазам, Што Тешко Може Да Се Почека Да Се Направи Јога.Навистина Жив И Око-фаќање Кога Ќе Го Отворите Во Студио за Јога.Стил Има Свои посебни Конотација,проверете И Искуство Сега.Останете Вкоренети И Нека Вашиот Дух Се Зголемуваат Со Мир Јога.Приклучи На Мир И Хармонија Во Вашиот Јога Рутина.Специјално Дизајнирани Мемориска Пена Согласува Да Се Вашите Потреби, Со Што Нашите Јога Душеци Совршен Фузија На Сила И Удобност.Без Никакви Токсични Материјали, Нашите Душеци Ви Овозможи Да се Направи Добра За животната Средина И Вашето Тело На rn The Исто Време.Таму Се Сите Видови На Стилови Во Мојата Продавница,Најдете Вашиот Омилен Меѓу Широк Спектар На Уникатен И Впечатлив Дизајн, И Да Дишат Нов Живот Во Вашиот Јога Пракса Денес!.

Спецификација

Избор на клиент