Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Hyococ Јога мат, Јога Мат, TPE Јога Мат Женски Не се Лизга Задебелување на Проширување Долго Почетник Фитнес Јога Мат Кат Мат Дом Салата душеци (Боја : Сина, Големина : 8mm)

Hyococ Јога мат, Јога Мат, TPE Јога Мат Женски Не се Лизга Задебелување на Проширување Долго Почетник Фитнес Јога Мат Кат

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Производ големина : 183 CM × 80СМ / производ дебелина : 6mm, 8mm.Јога мат има добра потпора и против пролизгување ефект, и против пролизгување лента може да произведе добра триење со човечкото тело.Јога мат е направен од високо-квалитетни материјали, удобно и кожа-пријателски, здрав и еколошки, високо-перформанси, не-загадувачките, мека и издржливи.Може да носи тежината без кинење.Многу издржливи и погоден за секојдневна вежба.Име на производ : Јога Mat Product големина : 183 CM × 80 CMProduct дебелина : 6mm, 8mm Product боја : виолетова, сина, gray Product материјал : TPENumber на производи : јога мат + еластична рака + јога нето bag Non се лизга фитнес мат-не-се лизга на зафат текстура помага тоа да се придржуваат на дрвени подови, плочки, теписи, треви и други површини.Погоден за различни вежба ставови, додека одржување на совршен баланс во затворени простории и на отворено.

Спецификација

Избор на клиент