Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Inkbird Wi-Fi & Bluetooth Скара Месо Термометар IBBQ-4BW со 4 Обоени Сонди, Тајмер, Висок/Низок Temp Алармот, WiFi Месо Безжична Скара Пушач Термометар за Рерна, Кујна, Тапан, Android&iOS

Inkbird Wi-Fi & Bluetooth Скара Месо Термометар IBBQ-4BW со 4 Обоени Сонди, Тајмер, Висок/Низок Temp Алармот, WiFi Месо

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Wifi и Bluetooth bbq термометар.Со стан BBQgo Про, го спарите уредот со вашиот телефон преку Wi-Fi(2.4 GHz Wi-Fi only) и Bluetooth во исто време.Ве молиме отворете GPS локација, ако вашиот телефон е на Андроид syste кога се поврзувате, ова скара термометар.Bluetooth и wifi месо термометар температура опсег е -4℉~+482℉ со -12.6℉~+12.6℉калибрација.Bluetooth термометар за поддршка на употреба на отворено, wifi термометар врска ајде ќе може да се следи температурата кога ќе одат на работа или на патување.Висока и ниска температура алармот, тајмер.Овој безжичен месо термометар за поддршка на 11 видови на претходно менија и можете да го прилагодите менија според вашата желба, на скара термометар ќе алармот кога откриен температура се постави на температурата на опсег.Алармот, исто така, ќе ѕвони кога ќе го поставите тајмерот завршува.Следење на температурата графикони во кое било време, исто така, може да ја преземете.Bluetooth конекцијата нека оваа скара месо термометар поддржува реално време проверите, наместо да престојуваат во кујната или во близина на храна, нема потреба да се грижите за храна overdone и да поминуваат повеќе време со вашето семејство и пријатели.USB Полнење на Батеријата поддршка за wifi и Bluetooth somker термометар трае најмалку 24 часа откако целосно да се полнат.Поддршка и Целзиусови и целзиусови степени, е магнет и лесни за складирање.На Inkbird IBBQ-4 BW smart термометар овозможува искусни или неискусни готвачи да уживаат во наједноставните операција може да се замисли да ја мерат внатрешната температура на нивното месо.Без оглед на видот на месо сакате да готви и за кое приоритетни doneness ниво, или можете исто така да поставите тајмер или висока и ниска температура аларм.На IBBQ-4 BW може да обезбеди temps за сите!.

Спецификација

Избор на клиент