Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Расположливиот Стап-На Placemats 50 Парчиња за Бебе, Деца Деца Placemats за Ресторан Woodland Животни Тематските Трпезариска Маса Душеци за Обновливи Табела Topper Мат Преносни Леп

Расположливиот Стап-На Placemats 50 Парчиња за Бебе, Деца Деца Placemats за Ресторан Woodland Животни Тематските Трпезариска

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Безбедност материјал : овие се држи до табела placemats се направени на квалитетот полиетилен и ПВЦ материјал, што се за еднократна употреба и безбедно, одржување на вашето бебе години здрав со овие расположливиот бебе placemats.Расположливиот стап-на placemats 50 парчиња за бебе, деца деца placemats за ресторан диви животни тематските трпезариска маса душеци за обновливи табела topper мат преносни леплива место душеци (12 x 18 инчи) расположливиот се држи на placemats е погодна за отворен партија со единствена, шарени, симпатична картон животни слики.Само лажичка нив и ги фрли далеку.Пакетот Вклучува : 50 x Расположливиот placemats.Еден сет на 50 парчиња placemats Сите отпечатоци на оригиналниот пенкало и мастило илустрации Квалитет уште расположливиот placemats Материјал : полиетилен и ПВЦ Големина : прибл.Намалување шема дизајн : ќе добиете 50 листови за подлога; Овие расположливиот placemats за деца функција симпатична картон животни како лисица, мечка, птица и сл.

Спецификација

Избор на клиент