Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Табела Topper се Држиме за Еднократна употреба-на Placemats 40 Смета За Деца Детска Години Бебе , Обновливи Преносни Трпезариска Маса Душеци 12 x 18Забава Дизајн , Совршено да ?

Табела Topper се Држиме за Еднократна употреба-на Placemats 40 Смета За Деца Детска Години Бебе , Обновливи Преносни Трпезариска

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

По употреба.Кој ќе донесе повеќе среќа за нив.Не грижете се.Леплива маса душеци се спакувани во кутија, Лесно да го Извади.Обновливи & Преносни : Тоа ги вклучува 40 пакет за еднократна употреба placemats, секој 12" x 18" .задржи вашето дете заштитени од бактерии, нечистотија.Уживајте во дино време.Ако кликнете "Купи сега" веднаш, ние се чувствувам многу почестен што на квалитетни производи и пакување никогаш нема да ве изневери.Уникатна Забава Дизајн : Повеќето Бебиња и деца совршена dinos толку многу.Откако ќе се имате било какви незадоволство, ние ќе се 100% наплата, ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас во времето.Не неуредна исчисти е потребно.Имајте чиста површина : бебето мора да има санитарен површината за јадење и играње.тој има 4-двострано екстра лепливи ленти на назад за да го задржи тоа место.Покривање на маса со нашето бебе placemat да се осигура дека ќе се хранење на вашето дете на чиста место.Само кора од далеку и се фрли надвор.Екстра Леплива Лепило : Ние се осигура дека вашето место мат останува да се стави на било табела површината.

Спецификација

Избор на клиент