Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ДС. ПРЕПОЗНАТЛИВ СТИЛ Пластични Потопување Чинии 4 Парчиња Соја Сос Јадења со 4 Форми Мезе Плочи за гарнир

ДС. ПРЕПОЗНАТЛИВ СТИЛ Пластични Потопување Чинии 4 Парчиња Соја Сос Јадења со 4 Форми Мезе Плочи за гарнир

DEN 134.16
 

Достапно за нарачка
Залиха

4 различни форми, овие соја сос чаши се слатки и креативни.Светли бои додадете изблик на било маса амбиент. *Забелешка : Случајни боја испраќаат.Направен од пченица слама ткаенина и пластика, овие мали плочи за мезе се еко-пријателски и не-токсични.Со корисна големини, овие чинии чаши се одлична за мирудии, десерти, ореви, итн.Должина опсег (cm) : 7 - 11; Height (cm) : 2.3 - 2.5. Ве молиме да се измери големината пред да купите.Пакетот вклучува : Дегустација Садови х 4 (на Други додатоци не се вклучени).Овие Пластика Потопување Чинии 4 Парчиња Мезе Плочи за гарнир се совршени за работи како што се сад на овошје или јатчесто овошје или нешто како закуска.Со 4 различни форми, овие леќата плочи се слатки и креативни.Светли бои додадете изблик на било маса амбиент.Направен од пченица слама ткаенина и пластика, тие се еко-пријателски и не-токсични.Answer : ___________________________ Note : Случајни боја испраќаат.

Спецификација

Избор на клиент