Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ATOPALM Лицето Пена за Миење со Хијалуронска Киселина, Сулфат-Бесплатно, Богата Пенење Лицето Чистење, 5.0 Fl Мл, 150ml

ATOPALM Лицето Пена за Миење со Хијалуронска Киселина, Сулфат-Бесплатно, Богата Пенење Лицето Чистење, 5.0 Fl Мл, 150ml

DEN 299.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Сулфат-бесплатно, богата пенење чистење специјално дизајнирани за кожа на лицето.Слабо кисела формула за одржување на природниот p H ниво.Авто-пенење сад.Карактеристики 5 различни природни растителни добиени од масла за хидратантен заврши.Датумот на пакувањето се произведени денес, не истекот на рокот.Нејзините многу благи, а p H балансирана, лесни се сеуште во сила пена за чистење со MLE технологија.Што е вклучена?.ДЕРМАТОЛОГ TESTEDEWG СИТЕ ЗЕЛЕНИ ОДДЕЛЕНИЕ на состојки. - Целата состојки се под EWG зелена оценката што ATOPALM Лицето Пена за Миење може да се користи за бебиња вклучувајќи години со безбедноста.Но не ограничувајќи се на бебиња, кој има чувствителна и сува плус ранливи видови на кожата да го користите овој благи уште ефикасно чистење.p H-балансирана, Посебно мешање на Формула. - На ATOPALM Лицето Пена за Миење е формулиран со посебни мешање на Хијалуронска киселина, NEOPHARMs патентиран MLE технологија и Ceramide-9 S која е многу слична на нашата кожа бариера која помага да се зајакнат од основните бариера на кожата. 5 Типови на Растителни масла. - Грозје Семе масло : Таа е позната по своите ефекти, особено во обезбедување на хидратација и исхрана на кожата. - Шафран Семе на нафта : Тоа им помага на влага да биде последен длабоко во кожата долго време. - Зелен Чај Семе на нафта : Смирува иритација на кожата и го стимулира за производство на колаген да се направи поздрава кожа. - Сончогледово Семе на нафта се : Зајакнување на кожата функција да ги апсорбира хранливите поефикасно. - Семе на јојоба масло : Полн со Витамин и Минерали за концентрирани хидратација и заштита на кожата.

Спецификација

Избор на клиент