Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Сол на Магнезиум: Чиста Epsom Сол (3.5 Литри) Unscented, Болки во Мускулите, Природна Кожа Чистење, Анти-Инфламаторни*

Сол на Магнезиум: Чиста Epsom Сол (3.5 Литри) Unscented, Болки во Мускулите, Природна Кожа Чистење, Анти-Инфламаторни*

DEN 2039.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Тоа е најчесто се користи како бања соли за да се впие и ублажување на болките во мускулите, сува кожа, и да се намали воспалението.Храна и USP фармацевтско одделение.ЧИСТА unscented магнезиум сулфат (Epsom сол).Природно – Без адитиви, спојници, или конзерванси iii.Олеснување на болки во мускулите & болки во зглобовите iii.Престанете да ги користите веднаш, ако осип, црвенило, или се јавува нервоза.Здрав Пакување Доаѓа во resealable пластична кофа iv.Намалување на воспаление од руда зглобовите и мускулите iv.Натопете болки во нозете или употреба во бања за ублажување на болки во телото v.Пари Гаранција за враќање – Не се задоволни?Вратите за целосна наплата Заедничка Употреба : јас. 100% Pure : Никогаш не било адитиви или спојници.Борба против магнезиум дефицит ii.Чиста Сол на Магнезиум магнезиум сулфат или Epsom сол. DIY бања соли & бања бомби vi.Се впие во бања за 20 минути.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, го вратите производот за целосна наплата.Премиум Квалитет – Чиста магнезиум сулфат ii.

Спецификација

Избор на клиент