Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Almencla Метал MB15AK МИГ Заварување Torchs Млазници Заварување Опрема за Заварување GunFitting Делови Комплет Спроводливост Совети Дом - 14 Компјутери Б

Almencla Метал MB15AK МИГ Заварување Torchs Млазници Заварување Опрема за Заварување GunFitting Делови Комплет Спроводливост

DEN 311.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Лесен за употреба, добра спроводливост, особено за заварување работа.Проводен устата бленда : 0.8 mm/0.03 инч.Одговараат за дома, DIY работни места и светло должност мал бизнис проекти.Материјал : Метал.На заварување факел млазницата се однесува на MB15 AK и МИГ.Опис : - Материјал : Метал - Проводници устата бленда : 0.8 mm/0.03 инчен - На заварување факел млазницата се однесува на MB15 AK и МИГ - Одговара за дома, DIY работни места и светло должност мал бизнис проекти - Лесен за употреба, добра спроводливост, особено за заварување job Specification : - 19 Компјутери : 6 парче млазници,2 парче поврзување прачка,10 парче проводници устата,1 парче одбор - 14 Компјутери A : 2 парче млазници,2 парче поврзување прачка,10 парче проводници устата - 14 Компјутери Б : 3 дел млазници,5 парче поврзување прачка,6 парче проводници mouth Package Вклучува : Како што choose Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Спецификација

Избор на клиент