Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
#htmlcaption1

ЕУ ПРИКЛУЧОК : Ако патува многу за Европа, и ова Mac walladapter е одлично да го полните вашиот Mac Book таму.Компати

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

Висок квалитет.Промена на АУ Pulg.Тоа е издржлив.Тоа е совршено безбедна.Сосема нов.Карактеристики : 1...

Влезен напон Vin : DC 438 V.Излезен напон Vout : DC 1.2536 V.Максимална струја Iout(МАКС) : 8 A (долготрајна работа, се преп

Dual во линија пакет (НАТОПИ) ¡À10% текст опсег.I / O изолација : 1000 VDC (СРС / S), 1500 VDC (SMA01).Заштита : Краток спој...

5 V 10 A 8 Канал Реле Модул 8Канал Реле Одбор за Контрола со Pptocoupler Излез 8 Начин Модул Board The одборот EL817 фотое�

Влезен напон : DC835 V, (12 V / 24 промени на 5 V); Излезен параметар : DC5 V 3А , 15 W.Ве молиме игнорира стариот Етикета

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Тип : Plug Products Статус : Stock Package : Yes Model Број : AC4370 Feature 1 : Напојување Plug Feature 2 : моќ socket Feature 3 : pdu моќ strip Feature 4 : п�

1 Линија за производство и тестирање 2 Мобилен телефон, компјутер, електро одржување 3 Производ стареење,

Влезниот напон спектар : 2.56 V (треба да биде поголема од излезниот напон).Излезен напон : 1.5 V, 1.8 V, 3.3 V, 4.2 V вк

Висока ефикасност toroidal трансформатор со стабилна излезна и ниска потрошувачка, штедење и повеќе енерги

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Тип : Напонски Регулатор.Состојба : Нова.Спецификации.Топлина мијалник големина : 120 * 60 * 9mm.Кабел должина

Универзална влезниот напон : 85264 V AC или 110370 V DC производот е лесно да се инсталира, може да се користи дире

85 m ALoad регулатива : + / 1%Напонот Пропис : + / 0.7 А, 94% во 12 V влез 1А излез.5 А осигурач, излез 300 W ТЕЛЕВИЗОРИ мен�

Користење на висококвалитетни чипови, тоа е интелигентна антипрекуструјна, прегреат заштита од краток

Влезниот напон спектар : 4~38 V (Забелешка : влезен напон не текот 38 V).Излезен напон спектар : 1.2536 VDC прилаго

4pcs PWU Напон buck : 3.55.5 V во, 5 V надвор.Тоа со супер мини големина : 17mm 5.5 мм.Тоа може да напојување за предавате

50 PCS Ултрамали димензии DCDC чекор надолу напојување на модулот 3А прилагодливи чекор надолу модул супер LM

Ефикасноста може да биде до 96%, се мерат по 20 A, конвертирање 24 V да 12 V.Влез и излез се користи висока фрекв�

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.Замена AC Адаптер / Полнач ,100% Компатибилен со модел на уредот се

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Пластични,Metal.Net Тежина : 8g; Пакет Содржина : 1 x Моќ Конвертор Коне

На 20годишна возраст Lifepo4 Батеријата Заштита Одбор со NTC Термички Сензори.О2 Микрочипови од САД и CR МИКРО M

Штекер адаптер Тип C Plug работи во поголемиот дел од Европа, Азија, & Централна Америка 2 влезови Овој ада�

Лаптоп Адаптер 65 W USBC / ТипC Конвертор да се 6 во 1 Адаптер (Црна) 1 Мали димензии, мала тежина и лесен за нос

Тип : Напонски Регулатор.Состојба : Нова.Единица Тип : многу (100 парчиња / многу).Пакет Тежина : 0.02 kg (0.04 lb.).П�

★влезен напон : 3 V DC 6 V Текст струја : 2 5 А ★Висок притисок тип : видот на пулсот струја.Излезен напон : 400000

Доаѓа со 4 Меѓународни адаптер приклучок (A,B,C,D).Доаѓа во Туристички Случај.Автоматска заштита од преопто

Мали Наредби Се Прифатени.Фабрика цена.Прилагоди се Прифатени.Квалитет На Одобренија.Издржливи во упот

Поврзан Директно На Електрични Панел.Испраќаат Сосема Нов Во Мало Поле.Модел AVR5000 S 1 PC / ЦТН.Мерења 8 1 / 4"

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Посебно внимание : Ако со користење на индуктивен товар како што се моторни или фан, ве молиме да обрнете

Погоден за UXBRIDGE ГЛАС безжична BT говорникот, трајни производи за заштита на пакет.BT говорникот заштита т�

Со само едно копче за лесно ракување.LCD дисплеј за јасен читање.Со multi一input начини, може да се постави ја т�

3 : со клучoff функција, намалување на потрошувачката на енергија.Излезна Струја : 1.3 V25 V (чекордолу режимот

Сосема Нов Висок Квалитет USB 2.0 Кабел за Податоци;.Овој кабел е компатибилен со многу Дигитални Камери, В�

[Size]Модел : CL3641 BH,30 x 14 x 7.2 mm(Dxšxv);Емитуваат Боја : Црвена;екран : 0.36 инчен;Напон / тековни : 2 V20m A;Pin : 12;Јавни но�

♥ Тип : Bluetooth моќност засилувач одбор ♥ Адаптер за напојување : DC524 V ♥ Канал : 2 ♥ Аудио влез : Bluetooth+ПОМОШЕ

Се конвертира 0100% дигитален сигнал во аналоген сигнал.Влезниот дигитален сигнал може да се 24 V ниво 0100% с�