Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
WESAJJ AC Адаптер Европа Приклучокот, Конвертор Патнички Адаптер за полнење за Mac Книга Mac/Book/Телефон/Pod (2 - Pac)

WESAJJ AC Адаптер Европа Приклучокот, Конвертор Патнички Адаптер за полнење за Mac Книга Mac/Book/Телефон/Pod (2 - Pac)

DEN 215.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

ЕУ ПРИКЛУЧОК : Ако патува многу за Европа, и ова Mac walladapter е одлично да го полните вашиот Mac Book таму.Компатибилност : Mac книга, Mac Воздухот, Mac Pro, Мек Про Ретината, Рампа, /Книга, /Телефон, и /Pod.ЕДНОСТАВЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Само да се отстрани вашиот НАС plug исклучете го адаптерот и поврзете оваа ЕУ приклучокот, а целата инсталација за работа е завршена.СИГУРЕН ПРОИЗВОД : ѕид адаптер усвојува огноотпорни и отпорни на топлина материјал, dual IC чипови заштита, анти overcharge, анти над сегашната, анти краток спој, што е уште поважно, тоа помина низ многу строги стандарди за безбедност, за корисници' безбедноста е врвен приоритет.ПРЕНОСНИ : Ова ЕУ Mac Приклучокот е мал и лесен за удобен преносливост и складирање.Ѕидот адаптер усвојува огноотпорни и отпорни на топлина материјал, dual IC чипови заштита, анти overcharge, анти над сегашната, анти краток спој, што е уште поважно, тоа помина низ многу строги стандарди за безбедност, за корисници' безбедноста е врвен приоритет.Ако патува многу за Европа, и ова Mac walladapter е одлично да го полните вашиот Mac Book таму.Компатибилност : Macbook, Macbook Air, Mac Book Pro, Macbook Pro Ретината.

Спецификација

Избор на клиент