Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Памук Приказна Дизајни Мојсеј Кошница, Peggy Сју

Памук Приказна Дизајни Мојсеј Кошница, Peggy Сју

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

100% Памук.Направен во САД.Направени со користење на најдобрите квалитетни материјали.Уникатно дизајниран да се создаде елегантен и софистициран расадник.Нина selby иновативниот и модерен креации имаа влијание врз бебето постелнина индустрија за над дваесет години.Оваа Мојсеј кошница може да се координираат совршено со нашите Peggy Тужи бебе сет постелнина, или прави една прекрасна бебе туш подарок без оглед на постелнина избори.Лесен и симпатична, ова бебе кошница е прекрасен подарок за expectant мајка.Кошница може да се користи за да се задржи вашето бебе во близина на вас во текот на вашиот ден.Тие создаваат топло, удобно место за вашето бебе било каде во домот.По вашето бебе има надраснали кошница, тоа може да биде згодна декоративен елемент во градинка, кој се користи за Складирање на Играчки, облека, и многу повеќе.Секоја кошница доаѓа со неверојатно мека "гушвам руно" Примање ќебе, со појавување на "гушвам руно" Опремени лист, и пена душек.На лагер е пренослив и се перат.Лагер, ќебе и лист може да биде машина за мијат со ладна вода, нежно циклус и собори сува на ниско ниво.Кошница секогаш треба да бидат поставени на цврста, рамна површина и никогаш не близина секој камин или со отворен пламен.Поради безбедносни причини никогаш не го носат вашето бебе внатрешноста на Мојсеј Кошница.Кошница може да се користи се додека вашето бебе може да им помогнам или превртам unassisted.Душек : L 29" X W 11.5" X H 1.5" Мојсеј кошница димензии : L 33" X W 16" X H 9"; 8lbs.Примање ќебе димензии : 24" X 32".

Спецификација

Избор на клиент