Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
NDHDFLJ 100pcs 12mm Мешани Тркалезна Мозаик Плочки за Занаети Стакло Мозаик Материјали за Изработка на Накит (Боја : Шарени, Мозаик Плочки Големина : 12mm)

NDHDFLJ 100pcs 12mm Мешани Тркалезна Мозаик Плочки за Занаети Стакло Мозаик Материјали за Изработка на Накит (Боја : Шарени,

DEN 887.52
 

Достапно за нарачка
Залиха

Ги користите за да ги красат фото рамки, чаши, цвет садови, риба резервоарот, керамика, огледала, вазни, коцки или DIY светилки, направи повлекува камења и повеќе објекти.На плочки, се направени од издржлив, високо-квалитетни, innoxious, кристално стакло материјал кој има мазна површина.Овие плочки ќе ги задржи својата боја и нема да избледи со текот на времето.Секој од плочки е плоштадот и сите се единствени во големина.Овие пакети се направи идеална роденденски подарок или Божиќ подарок за пријателите и семејството.

Спецификација

Избор на клиент