Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Накит за Чување Накит Кутија Мајка и Дете Кожа Накит Складирање Кутија со Шминка Огледало Обетки Ѓердан Хривнија Екранот Кутија за Накит за Подарок Кутии За Жени (Б

Накит за Чување Накит Кутија Мајка и Дете Кожа Накит Складирање Кутија со Шминка Огледало Обетки Ѓердан Хривнија Екранот

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Накит, кутии може да се користи за чување на разни видови на накит, вклучувајќи обетки, белегзии, прстени и ѓердани. 1. Внатрешната структура, наследете уметноста на накит дизајн, научни и разумни преграда за складирање е убава и практична. 2. Интимни заштитна маска, која се користи за да се покријат накит, игра слоевит улога, дозволувајќи им на накит за одделни нагоре и надолу. 3. Двоен слој мрежа, мали тело и голем капацитет, скриена мрежа мрежа фиока, двојна заштита за вашиот накит. 4. Надворешниот облик, настрана од квадрат и квадратен окови, постои нешто што недостасува во круг, слатка и симпатична.Број на модел : 1011 Боја : Сина Точка Тежина : 1 Грама Практични накит складирање кутија, уредно се организира накит во едно место, понудата проштална на неуредна облекување маса.Име на производ : накит box Size : 23*16*17cm, 100*100*50mm Material : Крос-жито кожа, заштита на животната средина flocking Color : сина, pink It може да се користи како идеален подарок за накит љубовници во својот живот, особено погоден за родендени, Божиќ, свадба дена, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, јубилеи итн.

Спецификација

Избор на клиент