Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
#htmlcaption1

Количина : ќе добиете 5 листови Дизајнер нокти налепници,5 различни стил Супер симпатична и лесен за упот

Боја : Како на сликата покажува.Количина : 1 Компјутер.Модел : Кинески Јазол,Среќа Мачка,Фенер,Злато Ingot,.Г�

Се подготват вашиот ноктите и применува база на грб и сув Отстрани фолија и фолија модел треба да се држ�

????Пакет : 12 листови maple leaf вода трансфер помине decals.Различни модерен модел што ќе ви овозможи да имаат сј�

❤️Денот на вљубените Стил : Романтични Вљубените тема вода трансфер помине уметност налепница,вклучув

ВОДА СЛАЈД ПОМИНЕ ТЕТОВАЖИ & 3 D 3 листови со розова дизајн во различни облици и големини.Пакетот вклучув�

Не лепила потребни и едноставно онзалепени за отстранување.Направени од премиум материјалот кој е издр

✨【Светлечки Ефекти】 : Нов и модерен ноќта на Вештерките помине дизајн, пајакот, тиква, дух, бат, пајажин

Answer : ___________________________ NOTE : 1 Држи моделот на ноктите и притиснете го моделот за неколку секунди.Ве молам, ра

Валентин Нокти Налепници : 9 листови шарени Вљубените Тема нокти налепници, разни модели како што се срц�

Кога нивната примена, облик не може да биде свиткан и директно прикачени, и дупките на двете страни за да

Предмет Тип : Налепница & Decal.Стил : Пеперутка,Ѕвезда,Облаците,Дигитални,Писмо.Size8.3*6.5 см.Боја : 16 Бои.Колич�

* Потоа, ќе има вашиот ноктите направено.[ Не е Лажна, Вистинска Гел ] ohora е нокти лента е сосема нов тип на �

✔ Трендсетер на Ноктите ПРСТ ОДГОВАРААТ на дизајнот на тимот е постојано истражување на најновите пом�

Количина : ќе добиете 8 лист различен модел симпатична еднорог шема самолепливи помине уметност decals за д

2020 Нови Помине Уметност Дизајн : Дрвна целулоза лист вклучува Есен Maple Leaf Тема, Божиќ Одмор Тема, се Меша �

Денот на вљубените Sequins : ќе добиете 12 мрежи на Денот на Вљубените помине sequins, постојат вкупно 6 различни

Божиќ Нокти Дизајн : 32pcs Божиќ помине уметност налепници се достапни, секоја со големина на 2.48 x 2.12 инчи.В�

Богата со бои : пакетот вклучува 14 листови од ноктот полски налепници во повеќе бои, а вкупно околу 308 пар

????ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 12 Листови на пеперутка помине уметност налепници е околу 2,5 x 1.9 во.Различни модели в

[ВКЛУЧЕНО] 12 Листови ноктот уметност налепници + 12 листови помине уметност налепници + 1pc квалитетни нокт

Функција : .Ве молиме да користите гел ноктите обвива веднаш по отворањето на црна филм сад.Водоотпорен �

【5 D Врежана Нокти Налепници】8 листови 5 D врежана самолепливи помине decals се создаде вашиот уникатен бож�

Ноктите уметност налепница се самолепливи, само изберете модели ви се допаѓа и залепете ги за ноктите, т

Тоа е совршен нокти декорација дека сите жени и девојки ќе сакаат.Сите модели се изработени од стереоск�

Количина : 1 Кутија.Боја : Шарени.Модел : Аурора Стакло И Хартија.Size13*6.5 см.Пакет : 1 Случај Помине Фолија Ха�

Количина : 1 лист.Боја : како на сликите.Модел : 6 дизајни.Погодна за типот на кожата : Секој тип кожа.Пакет �

Ноктите Салон Прозорец Decal Постер 4 x 2 ft, NWP4 Се користи за лепење во windows на Ноктите Салони.Нема инструкции

*Лекување со LED Светилка е потребна.ОНА ШТО Е ПОЛУЛЕК НОКТИ?Semicure Ноктите, Направени од Вистински Гел Полу

Се применуваат помине гел и нека се исуши целосно.Тие се погодни за нокти и пети ноктите декорација...

Помине Уметност во Собата : Дојде со 1 кутија maple leaf помине decals.Падот holographic камелеон ласерски помине sequins.

Големина на ѕид налепници, ве молиме обратете се до податоци означени на крајот од насловот.Високо квал�

DIY чекори : 1.Пакетот вклучува : 16 Листови лак ленти 2 Парчиња нокти датотеки.Исчисти вашиот ноктите површ�

Безбедност Материјал : Симпатична Помине Фолија Decals Се Изработени Од Еколошки Материјали, НеТоксични, Н

Со самолепливи технологија, Само го користите tweezer да лупам исклучување помине самолепливи налепници и

*Имајте На ум ленти се лак, па откако пакетот е отворена, тоа е најдобро да се печат останатите ленти со л

Погоден за лица или дневни декорација.Пакет : 32pieces нокти налепници во еден set Size : 2.КУПИ СЕГА!.8 инчи, мини �

[Лесна Употреба] По примена на лак лепак, притиснете на лак на ноктите, можете да добиете убава помине ди�

ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : Падот на ноктите decals е многу погодна за 3 D помине уметност, сјајот на ноктите уме

Спецификација : материјал : нетоксични ПВЦ, лепак, мастило Големината на секој лист : 2.Тоа Вклучува Дедо �

Она што Ќе Добиете : 7 различна боја ѕвезда нокти налепници за декорација на вашите нокти.Високо квалите�

Тип на производ : ноктите налепница.Материјал : налепница.Боја : како што е прикажано.Големина : 13.6*8.8 cm.Answe