Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Нерѓосувачки Челик Масажа Алатки, Огледало‑полиран Површина, Трајни производи од не ' Рѓосувачки Челик Gua Ша, за Нозе Назад

Нерѓосувачки Челик Масажа Алатки, Огледало‑полиран Површина, Трајни производи од не ' Рѓосувачки Челик Gua Ша, за Нозе

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Полира со огледало‑ како заврши, масажа алатки се издржливи и да се намали триењето за чувствителни поддршка.Намалување на болки во мускулите по работат надвор, да се подобри закрепнување време, и олеснување на меките ткива непријатност.Нерѓосувачки челик прецизно леење, таписерии изработка, трајни, ергономски дизајнирана рачка, лесно за ракување.Огледало‑полиран површина, посебно дизајниран за тело здрав масажа за ублажување на заморот.Scraper може да се користи на грбот, нозете, рацете, вратот, рамото и во други делови.Функција : 1. Полира со огледало‑ како заврши, масажа алатки се издржливи и да се намали триењето за чувствителни поддршка.2. Scraper може да се користи на грбот, нозете, рацете, вратот, рамото и во други делови.3. Намалување на болки во мускулите по работат надвор, да се подобри закрепнување време, и олеснување на меките ткива непријатност.4. Нерѓосувачки челик прецизно леење, таписерии изработка, трајни, ергономски дизајнирана рачка, лесно за ракување.5. Огледало‑полиран површина, посебно дизајниран за тело здрав масажа за ублажување на заморот.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Gua Ша Стружење Tools Material : Нерѓосувачки Челик е Применливо : за здрава massage Package Листата : 3 x Gua Ша Стружење Tools3 x Крпа Торба .

Спецификација

Избор на клиент