Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Божиќ Виси Кеси Божиќ Дрво Декорација Дедо Мраз Снешко Ирваси Подарок Третираат Торба

Божиќ Виси Кеси Божиќ Дрво Декорација Дедо Мраз Снешко Ирваси Подарок Третираат Торба

DEN 42.96
 

Достапно за нарачка
Залиха

❉Материјал : Крпа. ❉Лесно да се чисти, брзо сушење и еднократно. ❉Материјал : Изработени од не-плетени ткаенини, природно и удобно. ❉Божиќ, Нова Година дома, ресторани, хотели, клубови, барови и украси. ❉Прашка на ткаенината ви овозможува да се откажам тоа каде и да ви треба, што го прави лесен за употреба. ❉Симпатична дизајн : класичен Божиќ кукла карактер.Поставен Дедо Мраз, бел снешко, ќе ги носи незаборавни возбуда, тие ќе најдат убави чорапи, полна со изненадувања. 4ft елка 65ft божиќ светла теал божиќ украси 8ft елка 5d божиќ дечко божиќ подароци среќен божиќ матрицата божиќ картички 6ft елка свиња божиќ украс 3d божиќ картички мачка божиќ украс 9foot божиќ дрво божиќ дрво 7ft елка 7.5 ft црвено божиќ украси 9 ft божиќ дрво божиќ куче 7.5 елка 10 елка украси за занаети двор украси царинење под 5. ❉❉Карактеристики : ❉Сосема нов и висок квалитет. ❉Направени од високо материјал, со боја и издржливост. ❉Тоа карактеристики Божиќ цртан филм кукла стил, креативни модели, интересно. ❉Специјализира во убаво детални Божиќ украси и празник сезонски оркестарот наменети исклучиво со вашите потреби во предвид.Стилски Божиќ виси украси го прави совршен подарок за семејството и пријателите. ❉Погоден за Божиќ Ден декорација, дома декорација, Божиќ ❉❉Спецификации : ❉Материјал : Изработени од не-плетени ткаенини, природно и удобно. ❉Пакетот Вклучува : 1 × Божиќ Складирање ❉❉Белешки : ❉Поради различни мерење метод и случајно избрани големина на примерок може да постои 1-3 см грешка. ❉Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.Големина : G | Боја : G Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Спецификација

Избор на клиент