Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ADVPRO Атом Симбол Наука LED Дисплеј Неонски Знак Зелени 12 x 8.5 Инчи st4s32-i891-g

ADVPRO Атом Симбол Наука LED Дисплеј Неонски Знак Зелени 12 x 8.5 Инчи st4s32-i891-g

DEN 1319.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Дали сте во потрага за да додадете малку светлина и интересна работа до вашиот дом или бизнис, LED неонски знак може да дава само на точниот износ на луминозноста.Додадете pop на боја со овие убави украси, кои стојат надвор, без разлика каде ќе се стави во.Со ADVPRO светлосни знаци, веднаш ќе кажеме збогум на досадна ѕидови и велат здраво на добри времиња.Обезбеди 5 ft/ 1.5 м жица со ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ функција. (НАС plug 110v да USA & CA) (велика БРИТАНИЈА plug 240v на велика БРИТАНИЈА) (АУ plug 240v да AU & нов зеланд) (ЕУ plug 240v на ЕУ и други земји).Одржување слободни : Нема штетните гас & жива, без периодични рефил е потребно.Безбедни за користење : Многу малку топлина емитирана, апсолутно безбедно да се користи или допир.ADV ПРО знаци се издвоила од најновите 3 D, Површина и Линија гравирање технологии (атрактивни во сите насоки).Ние не користите ласерско гравирање метод кој само обезбедува 2 D површина ефект.Се забавуваат вашите очи!Осветлуваат вашиот живот!ADV ПРО LED знаци се убави и со прифатлива цена.Овие се одлични подароци за сите, за секоја прилика и за секаде!Се спореди со традиционалните гас-исполнет цевка неонски знаци, ADV ПРО знаци се повеќе прифатлива (50-70% поевтино!), трошат помалку електрична енергија (3 вати само!Заштедите пари во долг рок! ), повеќе еколошки & побезбедно да се користи & touch (без штетни гас, без жива, многу малку топлина), бара помалку одржување (нема потреба да рефил гас, може да трае до 50.000 часа/ 5-10 години).Можете дури и може да ја менуваат бојата кога се чувствуваат здодевно со оригиналот со купување на замена на сијалица.Што чекаш!Однесете го до вашиот дом, сега е!.

Спецификација

Избор на клиент