Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
УДОБНОСТА ЗАФАТ CUTICLE NIPPER 4 ПОЛОВИНА ВИЛИЦА ЗЕЛЕНА со G. S ONLINE ПРОДАВНИЦА

УДОБНОСТА ЗАФАТ CUTICLE NIPPER 4 ПОЛОВИНА ВИЛИЦА ЗЕЛЕНА со G. S ONLINE ПРОДАВНИЦА

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

ИНСТРУМЕНТИ СЕ САМО ПРОДАВААТ од СТРАНА на Г. С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА.УДОБНОСТА ЗАФАТ CUTICLE NIPPER 4" ПОЛОВИНА ВИЛИЦА ЗЕЛЕНА со G. S ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА.НАПРАВЕН ВО ВИСОКА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ИСТО КАКО СЛИКА.УДОБНОСТА ЗАФАТ CUTICLE NIPPER 4" ПОЛОВИНА ВИЛИЦА ЗЕЛЕНА со G. S ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА.

Спецификација

Избор на клиент