Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
LED Тоалет Ноќ Светлина | Водоотпорен Светлото | Smart ПИР Сензор за Движење (16 Бои Променливи)

LED Тоалет Ноќ Светлина | Водоотпорен Светлото | Smart ПИР Сензор за Движење (16 Бои Променливи)

DEN 330.72
 

Достапно за нарачка
Залиха

Авто-уреди со покажувач на системот : тоа ќе се сврти и кога ќе затвори, автоматско исклучување кога ќе ја напуштат земјата. 8-Боја/16-Боја на светлина емисија : 8-Боја/16-Боја на светлина, пак, секоја боја за 15 секунди по случаен избор, 120 секунди целокупната за еден круг, можете исто така да поправи една боја сакаш.Енергија-заштеда на енергија и корисни : тоа се направи вашата бања лесно да пристапите преку авто-уреди со покажувач на уредот, паметни и внимателен.Мека ПВЦ вратот може да биде флексибилно bended за повеќе погодност.Хигиенски дизајн : лесен за чистење.Авто-уреди со покажувач на системот : тоа ќе се сврти и кога ќе затвори, автоматско исклучување кога ќе leave8-Боја/16-Боја на светлина емисија : 8-Боја/16-Боја на светлина, пак, секоја боја за 15 секунди по случаен избор, 120 секунди целокупната за еден круг, можете исто така да поправи една боја ќе desire Energy-за заштеда на енергија и корисни : тоа се направи вашата бања лесно да пристапите преку авто-уреди со покажувач на уредот, паметни и considerate Soft ПВЦ вратот може да биде флексибилно bended за повеќе convenience Sanitary дизајн : лесно да се clean Sleek и стилски дизајн, деликатна украс .Многу паметен уред за вас all Suitable за сите бањи : дома, хотел, ресторан, кафе куќа, etc Material : ABSLight Извор : LEDVoltage : 4.5 VPower : 1 WBody Боја : White Light Боја : 8-боја/16-color Power Набавка : 3x AAA Батерии (Не се Вклучени) Функција : Движење sensor MDimensions : 6.8*6.7*1.7 CM.

Спецификација

Избор на клиент