Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Вежба Кабел За Рачка Chinning Триаголник Бар Двојно D Низок Ред Се Справи Дома Салата

Вежба Кабел За Рачка Chinning Триаголник Бар Двојно D Низок Ред Се Справи Дома Салата

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Тоа може да одговара за било кабелски опрема за вежбање.Пакување Листа : 1 x Справи.Материјал : Челик + Гума.Боја : Сребро.Големина : Прибл. 18 * 13 * 12cm / 7.1 * 5.1 * 4.7 во Тежина : Околу. 2061g.Ова е да ви помогнеме да ги прошират своите спектар на вежби и максимализирање на ефективноста на вежбање.Тоа може да одговара за било кабелски опрема за вежбање.Гума опфатени се справи со е анти-пропадна и удобен за контрола.

Спецификација

Избор на клиент