Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ANGGREK Традиционалните Тајландски Масажа Дрвен Стап Алатка, 5 Стилови Виетнам Мирисна Дрво Тело Нога Рефлексологија, Олеснување на Plantar Fasciitis, за Телото, Нога, Рака, Гл?

ANGGREK Традиционалните Тајландски Масажа Дрвен Стап Алатка, 5 Стилови Виетнам Мирисна Дрво Тело Нога Рефлексологија, Олеснување

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Ве молиме да земете во реалниот како стандард. Ве молиме да обрнете внимание дека природно дрво може да резултира во мал недостаток или попуштат, но мал недостаток или пукнатина може да исчезне постепено за авто-поправка функција на дрво, производи и да се биде внимателен, ако се уште ум тоа.ОПУШТИТЕ ЦЕЛОТО ТЕЛО : Идеален за глава или нога масажа, намалување на големина на стомакот, слабеење на телото и други значења.4 инчен #3 Големина : 12. Ве молиме печат оваа ставка во пластични кеси за 3-4 дена да се избегне пукнатини кои произлегуваат од голема температурата или влажноста варијација во ладна земји. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.ТИ ги : Релаксирачки bursitis, ишијас, главоболки, , premenstrual синдром и други слични симптоми.9 * 5inch #4 Големина : 8. Ве молиме не место во премногу влажни или премногу сува средина, како и во близина на оган, вода, клима уред, пропустливи, радијатори, директна сончева светлина, итн.Карактеристики : Материјал : Виетнам Мирисна Дрво Боја : Како на Сликите Покажуваат Опција : #1, #2, #3, #4, #5 #1 Големина : 4.8 инчен #2 Големина : 13.ГОЛЕМ ПОМОШНИК : Ова acu терапија може да се регулира микро-циркулација на крвта за да се подобри моторни функција на телото и да ги елиминираат вишокот на масти таложење.УБЛАЖУВАЊЕ на ПРИТИСОКОТ : Ослободување на локална топлина или нервен јон, опуштање на мускулите и стимулирање на протокот на крвта за да се помогне во олеснување на болка и замор произлегува од проток на крв фактор. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.3 инчен #5 Големина : 13 * 5.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Направен од висок квалитет на Виетнам мирисна дрво, тоа е безбедно, животната средина и нема гајле.

Спецификација

Избор на клиент