Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Поради Северна Нога Rubz Нога Рака & Назад Масажа Топката, Ослободување од Plantar Fasciitus, 2Count

Поради Северна Нога Rubz Нога Рака & Назад Масажа Топката, Ослободување од Plantar Fasciitus, 2Count

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Оваа мала топка масажи проблеми дамки на рацете и нозете.Едноставно се тркалаат стимулирање на прсти под нозете или во текот на рацете за брз олеснување.Користете нога rubz каде било, дома, во канцеларија, на авионот.Масажа на одредени мускулни групи на било кој дел на телото.Вие го контролирате длабочината на масажа со применува притисок.Ефективни во обезбедување на привремено ослободување од plantar faciitis.На што се Должи Северна Нога Rubz масажа топката го стимулира акупресурата поени во нозете, рацете и телото, помага за ублажување на болка и болка.Тоа дури може да обезбеди привремено олеснување од plantar faciitis.Се тркалаат ова уникатно дизајниран топката под нозете, во вашите раце или со кој било болно или уморни мускулите и се чувствуваат благотворно стимулација дека веднаш почнува да се опуштите и да ги елиминираат вашите тензија.Вие го контролирате длабочината на масажа со применат притисок за да се обезбеди најголема олеснување на болки во мускулите.Доволно мала да се вклопи во дланката на раката, овој лесен-за-користење на топката за масажа е одлична за употреба во секое време, насекаде.Врз основа на античките Азија accupressure техники, оваа мала топка масажи проблеми дамки на рацете и нозете.

Спецификација

Избор на клиент