Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ноктите Clippers Преносни Помине Clippers Нокти во Собата, 6 во 1 Нерѓосувачки Челик Професионални Педикир Комплет за Нокти Ножици Чешлање Комплет со Црна/Rown Кожа Патување ?

Ноктите Clippers Преносни Помине Clippers Нокти во Собата, 6 во 1 Нерѓосувачки Челик Професионални Педикир Комплет за Нокти

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Лесен и пренослив : преносни помине педикир за полнење, убава, светло, издржлив, лесен за складирање и за носење, да се зачува простор, многу погодна за патните и дневните активности. 【Претпазливост】 За долготрајни, тоа е најдобро да се задржи алатка чиста и сува по користење, и го стави назад во случај и по секоја употреба. Горенаведените информации, големина рачни мерења на локации, може да бидат различни за секоја променлива, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.

Спецификација

Избор на клиент